Tadilat ve Dekorasyon

MHD İNŞAAT dinamik ve genç kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler getirerek Çeşme ve Alaçatı’da müşterilerinin her zaman ilk tercihi olmuştur. Hedefimiz müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılarımıza bir yenisini daha eklemektir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu ile MHD İNŞAAT aklınıza gelebilecek her türlü konuda sorularınıza ve bekletilerinize cevap verecektir.

Süreç

Bize ulaşıyorsunuz, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Yapılacak olan tadilat ve dekorasyon’da karşılıklı bilgi alışverişi yaparak, Proje son halini aldıktan sonra teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, karşılıklı olarak sözleşmelerimizi imzalayıp, çalışmalarımızı son hızla başlatıyoruz. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.

Malzeme temin aşamasında seramik, vitrifiye, aramatür ürün gruplarında çalışmış olduğumuz Vitra, Artema, Çanakkale Seramik, Kütahya Seramik ve diğer birçok markada almak istediğiniz ürünleri, MHD İNŞAAT ile indirimli olarak çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.

Çeşme Komple Tadilat

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadro yönetiminde; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon alanlarında aklınıza gelebilecek her konuda sizlere destek oluyoruz.